Innovatie in de spotlights op Europort 2025
Royal Van der Leun is aanwezig op Europort 2025, waar maritieme innovatie en samenwerking samenkomen in Rotterdam.
Geheel in een stijl die past bij de huidige corona tijd, tekenden we via teams het definitieve contract met Damen voor het schip: OSRV 8316. Dit is een Scientific Marine Research Vessel.
Van der Leun is al begonnen met de engineering en zal de gehele elektrische installatie en inbedrijfstelling voor de OSRV 8316 leveren. Het schip wordt gebouwd in Colombia en wordt 83 meter lang en 16 meter breed. De OSRV zal opereren in Colombiaanse wateren, zowel de Stille Oceaan als het Caribisch gebied. Daarnaast zal hij ook naar Antarctica varen.
We zijn dankbaar dat we een dergelijke order mogen ontvangen in de huidige economische situatie
Artist impression OSRV 8316 : Damen Shipyards
Royal Van der Leun is aanwezig op Europort 2025, waar maritieme innovatie en samenwerking samenkomen in Rotterdam.
Na maar liefst 55 jaar bij Royal Van der Leun nam Cor Usmany onlangs officieel afscheid van zijn collega’s.
Na maanden van intensieve werkzaamheden is het altijd een bijzonder moment om een project op zijn eindbestemming terug te zien.