Een icoon onder stroom in het Caribisch gebied
Met trots werkt Royal Van der Leun mee aan een bijzonder en iconisch project: de renovatie en elektrificatie van de Koningin Emmabrug in Willemstad, Curaçao.
Van der Leun Electrobouw heeft voor het in het voorjaar 2021 te openen nieuwe restaurant “Heeren aan de Lek” te Groot-Ammers de gehele elektrische installatie geleverd en geïnstalleerd.
De installatie bestaat o.a. uit de CCTV, inbraak installatie en de verlichting en besturing.
Heeren aan de Lek is onderdeel van de Heerengroep, waarvan ook restaurants te vinden zijn in Sliedrecht en Hendrik Ido Ambacht. Dit restaurant is gelegen aan het veer naar Schoonhoven en bied een geweldige ambiance.
Met trots werkt Royal Van der Leun mee aan een bijzonder en iconisch project: de renovatie en elektrificatie van de Koningin Emmabrug in Willemstad, Curaçao.
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
Ook dit jaar kwamen we met collega’s samen voor onze jaarlijkse kerstbijeenkomst. Een moment om het jaar af te sluiten, successen te vieren en vooral om met elkaar gezellig te proosten. Dit jaar kozen we niet voor een traditioneel kerstdiner, maar voor een feestelijke lunch in een informele en gezellige setting.