Een icoon onder stroom in het Caribisch gebied
Met trots werkt Royal Van der Leun mee aan een bijzonder en iconisch project: de renovatie en elektrificatie van de Koningin Emmabrug in Willemstad, Curaçao.
De International Workboat Show 2022 in New Orleans is vollop gaande!
In één uur gaat dag twee van start.
Je bent van harte welkom om Royal Van der Leun te bezoeken op stand 2864!
Stuur ons een bericht als je een kaartje nodig hebt.
Met trots werkt Royal Van der Leun mee aan een bijzonder en iconisch project: de renovatie en elektrificatie van de Koningin Emmabrug in Willemstad, Curaçao.
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
Ook dit jaar kwamen we met collega’s samen voor onze jaarlijkse kerstbijeenkomst. Een moment om het jaar af te sluiten, successen te vieren en vooral om met elkaar gezellig te proosten. Dit jaar kozen we niet voor een traditioneel kerstdiner, maar voor een feestelijke lunch in een informele en gezellige setting.