Marintec China 2025 in Shanghai
Van 2 tot en met 5 december 2025 komt de wereldwijde maritieme industrie samen in Shanghai voor Marintec China 2025
Stap aan boord van een duurzamere toekomst en ontdek hoe wij je kunnen helpen bijdragen aan de energietransitie!
Ontmoet Martin den Breejen, Fred van der Laan en Mirjam van der Vlies op de Mari-Tech in Vancouver van 18 tot 20 april. Mis ook niet de kans om te spelen met onze Energy Management System-simulator en neem controle over een ferry!
Onze vestiging in Victoria BC, Canada biedt een breed scala aan oplossingen, waaronder hybride- en elektrificatieoplossingen, begeleiding bij reparaties en ombouw, levering van reserveonderdelen en onze welbekende24/7 service.
We kijken ernaar uit om je te verwelkomen op onze stand 519. Samen kunnen we de weg bewandelen naar een schonere en groenere toekomst.
Van 2 tot en met 5 december 2025 komt de wereldwijde maritieme industrie samen in Shanghai voor Marintec China 2025
In onze sector staat veiligheid niet ter discussie. Datzelfde moet overal ter wereld gelden voor vrouwen en meisjes.
Van 18 tot en met 20 november laten onze jachtbouw-specialisten hun expertise zien op 's werelds grootste vakbeurs voor de recreatieve maritieme industrie: Metstrade in de RAI Amsterdam.