Royal Van der Leun tekent order voor elektrische installatie Beagle® 10.2
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
We zijn trots op de nieuwste toevoeging aan ons assortiment: hydrauliekblokken geproduceerd uit EH-36 materiaal!
EH-36, bekend om zijn hoge sterkte en uitstekende lasbaarheid, is perfect voor veeleisende toepassingen in zware industrieën. Met deze hoogwaardige hydrauliekblokken garanderen we maximale prestaties en duurzaamheid, zelfs onder extreme omstandigheden.
Deze hydrauliekblokken zijn voorzien van de juiste coderingen zoals tekeningnummer, object-ID, materiaalkwaliteit en heatnummers, waardoor ze volledig traceerbaar zijn. Op verzoek van de klant zijn de blokken inwendig voorzien van olie en uitwendig van blanke tectyl, wat samen met de stalen afblindplaten bescherming biedt tegen corrosie en beschadigingen tijdens het bouwproces van het schip.
Zie jij jezelf dit soort onderdelen maken op ons state-of-the-art bewerkingscentrum? Kijk dan snel op onze website bij vacatures!
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
Ook dit jaar kwamen we met collega’s samen voor onze jaarlijkse kerstbijeenkomst. Een moment om het jaar af te sluiten, successen te vieren en vooral om met elkaar gezellig te proosten. Dit jaar kozen we niet voor een traditioneel kerstdiner, maar voor een feestelijke lunch in een informele en gezellige setting.
Van 2 tot en met 5 december 2025 komt de wereldwijde maritieme industrie samen in Shanghai voor Marintec China 2025