Nieuwe Saris aanhangers voor Van der Leun Electrobouw

De aanhanger Saris 2000 is aangeschaft voor het ombouwen, uitbreiden, aanpassen en of vervangen van verdeelinrichtingen op locatie en is voorzien een laadklep om het gereedschap eenvoudig in en uit de aanhanger te halen.

20200915-151746-1
20200924-111825-2
20200915-151738-2

De uitrusting betreft een mobiele koper buig, pons en knipmachine, een mobiele werkbank met boorkolom, een buigmachine incl. graden statief t.b.v. het maken van afschermingen en een gereedschapskar. Daarnaast is er ruimte voor het koperwerk, aggregaat en overige materialen.

De schaftwagen is aangeschaft voor kort lopende projecten waarbij geen schaft gelegenheid aanwezig is op de werklocatie. Momenteel worden er diverse projecten uitgevoerd waarbij de A/C installatie voor zonneparken aangelegd worden. Dit gebeurd vaak op het dak van een pand. De opdrachtgever waar we de projecten voor mogen uitvoeren huurt daken van bedrijven, hierdoor is er enkel mogelijkheid om via de buitenzijde op het dak te komen en dan komt de schaftwagen goed van pas.

Zo kunnen we klanten beter van dienst zijn, en nog sneller schakelen.

Meer nieuws

Meer berichten
Convention Center Hanoi-1

Zijn jullie klaar voor Vietship?

Wij zijn er zeker klaar voor! Met trots kunnen we mededelen dat we deelnemen aan de 10e editie van Vietship, the International Exhibition for Shipbuilding & Offshore technology in het National Convention Center van Hanoi. 

 

Lees meer
Zijn jullie klaar voor Vietship?
royal van der leun sto belevingsdagen - zwijndrecht - vdl - scholieren - loket - stage - stagiares (1)-1

Geslaagde STO Belevingsdagen!

Gisteren en vandaag laten we de jeugd kennismaken met onze passie: het tot leven wekken van schepen en gebouwen.

Lees meer
Geslaagde STO Belevingsdagen!