Premier Partner van Motorola Solutions en Avigilon
Met trots delen we dat Van der Leun Electrobouw als Premier Partner van Motorola Solutions is gecertificeerd.
Op 21-23 juni 2022 is Royal van der Leun aanwezig op Expo Electric & Hybrid Marine Expo Europe 2022 in Amsterdam RAI.
Deze beurs is volledig gewijd aan de presentatie van de allernieuwste en next generation elektrische en hybride maritieme laad- en voortstuwingstechnologieën, componenten en oplossingen.
Wij zullen ons Energy Management System (EMS) presenteren. Dit systeem wordt gebruikt om de prestaties van geïnstalleerde energiebronnen zoals batterijen en generatoren te bewaken, te controleren en te optimaliseren. Het bewaakt en regelt ook continu stroombronnen op basis van de laad- en batterijlaadstatus.
Bezoek ons op stand #1184
Met trots delen we dat Van der Leun Electrobouw als Premier Partner van Motorola Solutions is gecertificeerd.
Met trots delen we een belangrijke volgende stap in onze jachtbouw activiteiten bij Royal Van der Leun.
Succesvol onderhoud gaat verder dan alleen schepen die wij zelf hebben ontworpen en geïnstalleerd. Bij Royal Van der Leun ondersteunen we ook elektrische systemen op schepen die door anderen zijn gebouwd en opgeleverd.