Innovatie in de spotlights op Europort 2025
Royal Van der Leun is aanwezig op Europort 2025, waar maritieme innovatie en samenwerking samenkomen in Rotterdam.
Monaco Yacht Show 2022 gaat bijna van start! Van 28 september t/m 1 oktober 2022 is het van der Leun Yachting team aanwezig op ’s werelds meest toonaangevende jachtshow.
Dit jaar heeft de beurs ook een Sustainability Hub. Superjachten richten zich steeds meer op het verminderen van hun ecologische voetafdruk. Onze elektrische en hybride oplossingen zijn volledig afgestemd op deze ambitie. Het van der Leun Yachtingteam ontmoet u graag tijdens de beurs en geeft u meer informatie over onze elektrotechnische systemen.
Royal Van der Leun is aanwezig op Europort 2025, waar maritieme innovatie en samenwerking samenkomen in Rotterdam.
Na maar liefst 55 jaar bij Royal Van der Leun nam Cor Usmany onlangs officieel afscheid van zijn collega’s.
Na maanden van intensieve werkzaamheden is het altijd een bijzonder moment om een project op zijn eindbestemming terug te zien.