Royal Van der Leun tekent order voor elektrische installatie Beagle® 10.2
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
Wij zijn er zeker klaar voor! Met trots kunnen we mededelen dat we deelnemen aan de 10e editie van Vietship, the International Exhibition for Shipbuilding & Offshore technology in het National Convention Center van Hanoi.
Van der Leun Vietnam is de specialist in elektrotechniek voor maritieme en industriële projecten in Vietnam. Wij excelleren in de integratie van elektrische systemen, elektrotechnisch ontwerp, inbedrijfstelling en de productie van geavanceerde elektrische schakelkasten, bedieningspanelen en controle-/navigatiedesks.
Scio Connect is ons slimme platform waarmee je alle systemen aan boord kunt bedienen en optimaliseren. Stel je voor: energie-, voorstuwing- en alarmsystemen die naadloos samenwerken om een toekomstbestendig schip te creëren.
Benieuwd om Scio Connect zelf te proberen? Je bent van harte welkom om het systeem in actie te zien en te ontdekken hoe Scio Connect jouw reis naar duurzaam varen kan vormgeven.
Kom langs en ontdek de nieuwste innovaties in de elektrische maritieme sector:
We kijken ernaar uit om je volgende week op de beurs te ontmoeten!
Royal Van der Leun heeft de opdracht ontvangen voor het complete elektrische installatiepakket van een Beagle® 10.2 trailing suction hopper dredger.
Ook dit jaar kwamen we met collega’s samen voor onze jaarlijkse kerstbijeenkomst. Een moment om het jaar af te sluiten, successen te vieren en vooral om met elkaar gezellig te proosten. Dit jaar kozen we niet voor een traditioneel kerstdiner, maar voor een feestelijke lunch in een informele en gezellige setting.
Van 2 tot en met 5 december 2025 komt de wereldwijde maritieme industrie samen in Shanghai voor Marintec China 2025