Royal Van der Leun breidt uit met Van der Leun Germany GmbH
Royal Van der Leun breidt haar internationale netwerk verder uit met de oprichting van Van der Leun Germany GmbH.
Na vier lange jaren wachten gaat het baggerfestival volgend weekend weer van start, en Royal Van der Leun is aanwezig!
Kom jij ook gezellig langs om een oud hollands spel te spelen in onze stand? Dan maak je gelijk kans op een JBL speaker, die je de door het handige formaat de hele zomer met je mee op zak kunt nemen.
Het baggerfestival in Baggerdorp Sliedrecht staat ook dit jaar weer vol gepland met leuke activiteiten voor jong en oud.
Zo zijn er onder andere verschillende schepen te bezichtigen, is er een uitdagende obstacle run, zijn er diverse leuke spellen bij bedrijven te spelen en kan er s ’avonds genoten worden van verschillende optredens.
Klinkt ons als muziek in de oren, en we zien je dan ook graag 23 en 24 juni op de Schuttevaerkade in Sliedrecht. Tot dan!
Royal Van der Leun breidt haar internationale netwerk verder uit met de oprichting van Van der Leun Germany GmbH.
Een belangrijke mijlpaal is bereikt in de revitalisering van de iconische Queen Emma Bridge op Curaçao.
Met trots introduceren we onze splinternieuwe Bodor Laser P3 20 kW.