
Alvaret aan het werk voor Trafikverket
Na maanden van intensieve werkzaamheden is het altijd een bijzonder moment om een project op zijn eindbestemming terug te zien.
We hadden de eer om de Ambassadeur en Raadgever van de Vietnamese Ambassade te ontvangen op onze hoofdvestiging in Sliedrecht.
Amabassadeur Dhr. Ngo Huong Nam en Raadgever Mvr. Vo Thi Ngoc Diep namen de tijd en kregen een presenatie over ons bedrijf van CEO Martin den Breejen en Account Manager Lennart Ames.
Hierna gaven onze collega's, aangevuld met Manager Sales Stefan van der Leun een rondleiding door onze faciliteiten, met highlights als: ons geüpgraded Energy Management Systeem, onze drukke werkplaatsen, de nieuw ontwikkelde app Scio, the vele modelschepen van succesvolle projecten, de solarboat van TU Delft en uiteraard sloten we af voor ons pand, poserend bij de gehesen Vietnamese vlag.
Onze band met Vietnam is sterk. Volgend jaar vieren we het 10-jarig jubileum van Van der Leun Vietnam, mét een grote opening van het gloednieuwe pand, een mijlpaal waar we zeer trots op zijn!
We danken Dhr. Nam en Mvr. Diep voor hun tijd en getoonde interesse in onze bedrijven.
Na maanden van intensieve werkzaamheden is het altijd een bijzonder moment om een project op zijn eindbestemming terug te zien.
Van 4 tot en met 7 november meerde de maritieme wereld aan in Rotterdam Ahoy voor Europort 2025 en wij zien je daar graag op stand 1322.
We zijn enthousiast om onze samenwerking met Roboat aan te kondigen in een baanbrekend initiatief dat is geselecteerd als een van de Nederlandse Maritieme Innovatieprojecten door het Ministerie van Economische Zaken.