Premier Partner van Motorola Solutions en Avigilon
Met trots delen we dat Van der Leun Electrobouw als Premier Partner van Motorola Solutions is gecertificeerd.
Is het halve werk! Electric & Hybrid Marine Expo dag één zit er op en we kijken erg uit naar de komende twee dagen.
Dag één begon gelijk goed met Carlos' presentatie 'Turning the tide'. We waarderen de belangstelling van de aanwezigen en zijn erg dankbaar voor de bezoeken aan onze stand na de presentatie. Zoals Carlos zei: "De waarden van Van der Leun, om samen te werken als een familie aan een gemeenschappelijk doel, zijn erg belangrijk."
Met Scio Connect als ons platform is ons doel om de industrie vooruit te helpen. Bezoek onze stand en we vertellen je er alles over. We hebben zelfs voor het eerst onze 3D-geprinte console meegebracht, zodat je een proefrit kunt maken met ons Scio VMS. Kom langs bij stand 7150 of zoek naar Royal Van der Leun en we ontmoeten je in Amsterdam voor de Electric & Hybrid Marine Expo.
Als je op locatie een demonstratie van het Scio Vessel Management System wilt, neem dan gerust contact op met Business Developer Carlos Manuel de Sousa Costa via c.desousacosta@royalvanderleun.com.
Met trots delen we dat Van der Leun Electrobouw als Premier Partner van Motorola Solutions is gecertificeerd.
Met trots delen we een belangrijke volgende stap in onze jachtbouw activiteiten bij Royal Van der Leun.
Succesvol onderhoud gaat verder dan alleen schepen die wij zelf hebben ontworpen en geïnstalleerd. Bij Royal Van der Leun ondersteunen we ook elektrische systemen op schepen die door anderen zijn gebouwd en opgeleverd.