De toekomst van jachtbouw
Met trots delen we een belangrijke volgende stap in onze jachtbouw activiteiten bij Royal Van der Leun.
Met trots delen we dat Van der Leun Electrobouw als Premier Partner van Motorola Solutions is gecertificeerd.
Deze erkenning plaatst ons in een selecte groep partners die op het hoogste niveau worden vertrouwd voor het ontwerpen, realiseren en ondersteunen van mission-critical communicatie- en securityoplossingen.
Met de AI-gedreven beveiligingssystemen en toegangscontrole van Avigilon helpen we organisaties relevante gebeurtenissen automatisch te detecteren, te verifiëren en direct actie te ondernemen, op basis van het juiste inzicht.
Deze certificering is het is het resultaat van continue investering in onze mensen, sterke klantrelaties en een bewezen trackrecord in complexe projecten. Voor onze klanten betekent dit:
Voor ons is dit een mooie mijlpaal, én een motivatie om de lat steeds hoger te leggen.
Met trots delen we een belangrijke volgende stap in onze jachtbouw activiteiten bij Royal Van der Leun.
Succesvol onderhoud gaat verder dan alleen schepen die wij zelf hebben ontworpen en geïnstalleerd. Bij Royal Van der Leun ondersteunen we ook elektrische systemen op schepen die door anderen zijn gebouwd en opgeleverd.
Enkele weken geleden werden wij door een vaste partner benaderd met een concrete uitdaging: Het leveren, assembleren én volledig testen van 6 verdeelinrichtingen binnen slechts anderhalve week.